W Siemianowicach

Śląskich

Wybierz Placówkę

ŻURAWIA 1

Przedszkola prywatne w Siemianowicach Śląskich

Znajdujące się w Siemianowicach Śląskich dwa oddziały prywatnego przedszkola, to miejsca stworzone z myślą o najmłodszych, również tych wymagających specjalnej troski. Prowadzimy oddziały integracyjne, w których najlepszą opiekę znajdą dzieci z zaburzeniami takimi jak autyzm czy zespół Aspergera. Nasza pomoc dla nich zakłada współpracę z najlepszymi specjalistami i dostęp do nowoczesnego zaplecza, w tym komory hiperbarycznej. Prowadzimy wiele terapii, które są wskazane w leczeniu dysfunkcji, wśród nich dogoterapię czy zajęcia rewitalizacyjne. Ponadto uczęszczający do prywatnego przedszkola mają zagwarantowaną opiekę logopedy i psychologa.

Jeśli Twoja pociecha ma wydane orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wspomnij o tym przy rekrutacji. Takie dziecko jest zwolnione ze wszystkich opłat za przedszkole — rodzic nie płaci za czesne, wyżywienie, a także za żadne zajęcia dodatkowe.

Oddziały integracyjne

W każdym prywatnym przedszkolu Strefa Malucha funkcjonują grupy integracyjne. Opiekę nad nimi sprawują wykwalifikowani specjaliści, którzy rozumieją potrzeby dzieci z zespołem Aspergera, autyzmem i innymi zaburzeniami. Dysponujemy nie tylko empatycznym, doświadczonym oraz zaangażowanym personelem, ale też nowoczesnym zapleczem. Jako jedyni mamy własną komorę hiperbaryczną. To zdecydowanie jeden z aspektów, które wyróżniają naszą ofertę spośród innych w okolicznych Katowicach, Czeladzi czy Sosnowcu, a nawet w całej Polsce!

 

Angielski metodą WattsEnglish

W naszym przedszkolu jest miejsce na zabawę, terapię oraz naukę języków obcych. Jesteśmy dwujęzyczną placówką, w której maluchy nabywają umiejętności lingwistyczne poprzez zabawę. Co to oznacza w praktyce? Korzystamy z metody WattsEnglish, a więc piosenek, gier, kart i pieczątek, które zakładając naukę przez aktywną komunikację z zaangażowaniem pamięci emocjonalnej.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dzieci, które uczęszczają do naszego przedszkola czynią widoczne postępy. Nie tylko poszerzają wiedzę i horyzonty, ale też uczą się współżycia w grupie i w społeczeństwie. Mając stały kontakt z językiem obcym, zdobywają podstawową wiedzę lingwistyczną, a z czasem systematycznie ją rozszerzają. Zapewniony dostęp do szeregu innowacyjnych i klasycznych terapii, których skuteczność w walce z łagodzeniem skutków autyzmu czy zespołu Aspergera potwierdzono niejednokrotnie to dodatkowe wsparcie i symulacja.

Do składania aplikacji online zachęcamy nie tylko mieszkańców Siemianowic Śląskich, ale też okolic — Sosnowca, Czeladzi czy Katowic. Zapraszamy!

  • Facebook Social Ikona