top of page
Logostrefa malucha na fb.png

W Siemianowicach

Śląskich

Wybierz Placówkę

Przedszkola prywatne w Siemianowicach Śląskich

Znajdujące się w Siemianowicach Śląskich dwa oddziały prywatnego przedszkola, to miejsca stworzone z myślą o najmłodszych, również tych wymagających dodatkowego wsparcia i zrozumienia. Naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalną opiekę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb oraz przestrzeń do rozwoju. W naszym przedszkolu dzieci uczą się przez zabawę oraz podczas zajęć dydaktycznych. Obok realizacji standardowego programu nauczania, nasi podopieczni biorą udział w zajęciach z języka angielskiego. Zajęcia prowadzimy według naszej autorskiej metody, która zakłada rozpoczęcie nauki już od najmłodszych grup przedszkolnych.

Jeśli Twoja pociecha ma wydane orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wspomnij o tym przy rekrutacji. Takie dziecko jest zwolnione ze wszystkich opłat za przedszkole — rodzic nie płaci za czesne, wyżywienie, a także za żadne zajęcia dodatkowe.

Oddziały integracyjne

W prywatnym przedszkolu Strefa Malucha w Dąbrowie Górniczej funkcjonują grupy integracyjne. Opiekę nad nimi sprawują wykwalifikowani specjaliści, którzy rozumieją potrzeby dzieci z zespołem Aspergera, autyzmem i innymi zaburzeniami. Dysponujemy nie tylko empatycznym, doświadczonym oraz zaangażowanym personelem, ale też nowoczesnym zapleczem. Jako jedyni mamy własną komorę normobaryczną. To zdecydowanie jeden z aspektów, które wyróżniają naszą ofertę spośród innych w okolicznych Katowicach, Czeladzi czy Sosnowcu, a nawet w całej Polsce!

 

Przedszkole Językowe: autorska metoda nauki języka angielskiego

W naszym przedszkolu jest miejsce na zabawę, terapię oraz naukę języków obcych. Jesteśmy dwujęzyczną placówką, w której maluchy nabywają umiejętności lingwistyczne poprzez zabawę. Co to oznacza w praktyce? Realizujemy autorską metodę nauki języka, korzystając z piosenek, gier, kart i pieczątek, które zakładając naukę przez aktywną komunikację z zaangażowaniem pamięci emocjonalnej.

Jako przedszkole językowe zwracamy szczególną uwagę na aktywną naukę języka obcego. Podczas zabawy z językiem angielskim lub jego elementami nasi Podopieczni rozwijają zdolności rozumienia ze słuchu oraz mówienia, poznają nowe słowa i wyrażenia, które uczą się stosować w odpowiednich kontekstach. To sprawia, że nasze przedszkole językowe może się pochwalić doskonałymi efektami pracy, które przekładają się na łatwą i bezproblemową naukę języka angielskiego w późniejszym czasie.

Przedszkole językowe dla dzieci dwujęzycznych

Opracowaliśmy autorską metodę nauki języka angielskiego, która jest kompatybilna z podstawą programową realizowaną w przedszkolu. Pozwala ona na kontekstową naukę języka w różnych sytuacjach, które kreujemy sięgając po zabawy multisensoryczne oraz odgrywanie ról. To sprawia, że jest to forma nauki korzystna nie tylko dla dzieci jednojęzycznych uczących się języka obcego, ale również dla dzieci wychowywanych w środowiskach dwujęzycznych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dzieci, które uczęszczają do naszego przedszkola czynią widoczne postępy. Nie tylko poszerzają wiedzę i horyzonty, ale też uczą się współżycia w grupie i w społeczeństwie. Mając stały kontakt z językiem obcym, zdobywają podstawową wiedzę lingwistyczną, a z czasem systematycznie ją rozszerzają. Zapewniony dostęp do szeregu innowacyjnych i klasycznych terapii, których skuteczność w walce z łagodzeniem skutków autyzmu czy zespołu Aspergera potwierdzono niejednokrotnie to dodatkowe wsparcie i symulacja.

 

Do składania aplikacji online zachęcamy nie tylko mieszkańców Siemianowic Śląskich, ale też okolic — Sosnowca, Czeladzi czy Katowic. Zapraszamy!

bottom of page