W Dąbrowie        Górniczej

 

Przedszkole Dwujęzyczne

Wyspecjalizowana Kadra

Grupy Integracyjne

Niezbędni terapeuci

Pierwsze w Polsce Przedszkole z komorą normobaryczną

Jesteśmy jedynym w Polsce Przedszkolem oferującym jedną z najskuteczniejszych terapii w leczeniu Autyzmu oraz Zespołu Aspergera na świecie. Wszystkie terapie wraz z zajęciami dodatkowymi, wyżywieniem oraz pobytem w przedszkolu są ZA DARMO dla dzieci posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

Przedszkole integracyjne w Dąbrowie Górniczej

Każdy rodzic szuka dla swojego dziecka miejsca, w którym maluchem zaopiekują się najlepsi specjaliści. Cierpliwi, wyrozumiali, pełni entuzjazmu i pozytywnej energii. Doświadczeni w kontaktach z najmłodszymi, zwłaszcza tymi, którzy mają szczególne potrzeby. Nasze przedszkole integracyjne to przestrzeń, gdzie każdy mały człowiek ma szansę poczuć się wyjątkowo. Prowadzimy placówkę dla maluchów z autyzmem i z zespołem Aspergera. Przedszkole dla dzieci z tego rodzaju zaburzeniami organizuje terapie oraz zajęcia dodatkowe. Korzystamy z najskuteczniejszych na świecie metod, aby pomóc Twojemu dziecku odnaleźć się w grupie, a potem w społeczeństwie. Wielu naszych podopiecznych ma szansę na prowadzenie normalnego życia. A my chcemy udowodnić, że spędzając czas w przystosowanym do ich potrzeb przedszkolu integracyjnym nabiorą pewności siebie oraz cennych umiejętności.

Oferta prywatnego przedszkola

Choć prowadzimy prywatne przedszkole to nasza oferta jest bezpłatna dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Jeśli jesteś rodzicem wyjątkowego szkraba o szczególnych potrzebach, możesz liczyć nie tylko na zwolnienie z opłat za czesne, ale też na darmowy udział w terapiach i zajęciach dodatkowych. A prowadzimy ich naprawdę sporo.

Przedszkole dla dzieci z autyzmem oferuje:

  • fizjoterapię,

  • spotkania z psychologiem,

  • dogoterapię,

  • logopedię,

  • zajęcia rewalidacyjne,

  • normobarię.

Rozszerzając zajęcia standardowe, przewidziane w programie nauczania na etapie przedszkola, prywatna placówka może zaoferować swoim podopiecznym znacznie więcej. Tak rozbudowane, nowoczesne zaplecze wyróżnia nas na Śląsku i sprawia, że nasz obiekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W dodatku jako jedyni w Polsce prowadzimy terapie w komorach hiperbarycznych uznawanych za jedne z najskuteczniejszych narzędzi poprawiających jakość życia i funkcjonowanie dzieci z orzeczeniami.

Wyjątkowe przedszkole integracyjne

Jako przedszkole integracyjne dokładamy szczególnych starań, aby przebywające u nas dzieci miały zapewnioną jak najlepszą opiekę, ciekawe, zróżnicowane i rozwijające zajęcia, smaczne i odżywcze posiłki oraz dostęp do terapii, które wspierają ich rozwój.

Do naszej placówki zapraszamy wszystkie dzieci, przypominając, że te, które mają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczą się u nas za darmo. Przedszkole dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i innymi dysfunkcjami to środowisko, w którym poczują się w pełni akceptowane, rozumiane i szanowane. Zapraszamy! 

 

Terapie w Strefie Malucha

Wszystkie terapie są ZA DARMO !!!

Jeśli twoje dziecko posiada orzeczenie o niepełnosprawności - Ty jako rodzic, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z wyżywieniem, terapiami oraz wychowaniem przedszkolnym. 

 
 

KOMORA NORMOBARYCZNA

NAJSKUTECZNIEJSZA TERAPIA TYLKO U NAS !

Dzieci mogą korzystać za darmo z Komory Normobarycznej

Jedna z Najlepszych terapii poprawiających jakość życia dzieci z Autyzmem

Za darmo dla dzieci z Orzeczeniem o Niepełnosprawności

Szereg innych terapii całkowicie za darmo

Jedyne w Polsce przedszkole oferujące terapię w komorze normobarycznej

lub odwiedź nasz profil na facebooku

Możesz również wypełnić formularz zgłoszeniowy na dole
 
 
Formularz Zgłoszeniowy
arrow&v
Zostaw swój numer, a my Oddzwonimy
Wybierz Placówkę, z którą chcesz się skontaktować
  • Facebook Social Ikona