top of page
HOME
Logostrefa malucha na fb.png

W Dąbrowie        Górniczej

Strefa Malucha

Przedszkole Dwujęzyczne

Wyspecjalizowana Kadra

Grupy Integracyjne

Niezbędni terapeuci

Pierwsze w Polsce Przedszkole z komorą normobaryczną

Zobacz jak pracujemy !

Jesteśmy jedynym w Polsce Przedszkolem oferującym jedną z najskuteczniejszych terapii w leczeniu Autyzmu oraz Zespołu Aspergera na świecie. Wszystkie terapie wraz z zajęciami dodatkowymi oraz pobytem w przedszkolu są ZA DARMO dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego

Przedszkole integracyjne w Dąbrowie Górniczej

Każdy rodzic szuka dla swojego dziecka miejsca, w którym maluchem zaopiekują się najlepsi specjaliści. Cierpliwi, wyrozumiali, pełni entuzjazmu i pozytywnej energii. Doświadczeni w kontaktach z najmłodszymi, zwłaszcza tymi, którzy mają szczególne potrzeby. Nasze przedszkole integracyjne to przestrzeń, gdzie każdy mały człowiek ma szansę poczuć się wyjątkowo. Prowadzimy placówkę dla maluchów z autyzmem i z zespołem Aspergera. Przedszkole dla dzieci z tego rodzaju zaburzeniami organizuje terapie oraz zajęcia dodatkowe. Korzystamy z najskuteczniejszych na świecie metod, aby pomóc Twojemu dziecku odnaleźć się w grupie, a potem w społeczeństwie. Wielu naszych podopiecznych ma szansę na prowadzenie normalnego życia. A my chcemy udowodnić, że spędzając czas w przystosowanym do ich potrzeb przedszkolu integracyjnym nabiorą pewności siebie oraz cennych umiejętności.

Oferta prywatnego przedszkola

Choć prowadzimy prywatne przedszkole to nasza oferta jest bezpłatna dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Jeśli jesteś rodzicem wyjątkowego szkraba o szczególnych potrzebach, możesz liczyć nie tylko na zwolnienie z opłat za czesne, ale też na darmowy udział w terapiach i zajęciach dodatkowych. A prowadzimy ich naprawdę sporo.

Przedszkole dla dzieci z autyzmem oferuje:

 • fizjoterapię,

 • spotkania z psychologiem,

 • dogoterapię,

 • logopedię,

 • zajęcia rewalidacyjne,

 • normobarię,

 • zajęcia SI (integracja sensoryczna),

 • terapia z surdopedagogiem (wspomaga naukę dzieci głuchych i niedosłyszących),

 • terapia z tyflopedagogiem (wspomaga procesu uczenia się dzieci niewidomych i słabo
  widzących

Rozszerzając zajęcia standardowe, przewidziane w programie nauczania na etapie przedszkola, prywatna placówka może zaoferować swoim podopiecznym znacznie więcej. Tak rozbudowane, nowoczesne zaplecze wyróżnia nas na Śląsku i sprawia, że nasz obiekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W dodatku jako jedyni w Polsce prowadzimy terapie w komorach normobarycznych uznawanych za jedne z najskuteczniejszych narzędzi poprawiających jakość życia i funkcjonowanie dzieci z orzeczeniami.

​Przedszkole językowe
Wychodząc naprzeciw potrzebom rozwojowym wszystkich naszych Podopiecznych obok zajęć terapeutycznych prowadzimy przedszkole językowe, w ramach którego nauka języka angielskiego odbywa się przede wszystkim poprzez zabawę. Jako przedszkole językowe wychodzimy poza schemat nauki w ściśle wyznaczonym miejscu i czasie, umożliwiając dzieciom rozwijanie kompetencji językowych w różnych sferach ich aktywności – zabawy, nauki, jedzenia, higieny, sprzątania, itd., w czym pomagają nam specjalistyczne materiały dydaktyczne oraz odpowiednio dobrane zabawy. To sprawia, że nasi Podopieczni z dużą łatwością przyswajają język obcy, który w sposób naturalny
towarzyszy ich dziennemu pobytowi w przedszkolu.

 

To właśnie sposób, w jaki organizujemy pracę przedszkola językowego sprawia, że jesteśmy placówką chętnie wybieraną przez rodziców dzieci wychowywanych dwujęzycznie. Pobyt w naszym przedszkolu stanowi naturalne przedłużenie procesu nauki języka obcego w środowisku domowym, w którym dziecko równolegle uczy się funkcjonowania w dwóch obszarach językowych.

Wyjątkowe przedszkole integracyjne

Jako przedszkole integracyjne dokładamy szczególnych starań, aby przebywające u nas dzieci miały zapewnioną jak najlepszą opiekę, ciekawe, zróżnicowane i rozwijające zajęcia, smaczne i odżywcze posiłki oraz dostęp do terapii, które wspierają ich rozwój.

Do naszej placówki zapraszamy wszystkie dzieci, przypominając, że te, które mają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczą się u nas za darmo. Przedszkole dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i innymi dysfunkcjami to środowisko, w którym poczują się w pełni akceptowane, rozumiane i szanowane. Zapraszamy! 

Zobacz jak Pracujemy
Terapie

Terapie w Strefie Malucha

Wszystkie terapie są ZA DARMO !!!

Jeśli twoje dziecko posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - Ty jako rodzic, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z terapiami oraz wychowaniem przedszkolnym. 

Komora Normobaryczna

KOMORA NORMOBARYCZNA

NAJSKUTECZNIEJSZA TERAPIA TYLKO U NAS !

Dzieci mogą korzystać za darmo z Komory Normobarycznej

Jedna z Najlepszych terapii poprawiających jakość życia dzieci z Autyzmem

Za darmo dla dzieci z Orzeczeniem o Niepełnosprawności

Szereg innych terapii całkowicie za darmo

Jedyne w Polsce przedszkole oferujące terapię w komorze normobarycznej

Zadzwoń do nas już Dziś

lub odwiedź nasz profil na facebooku

530-621-302

Możesz również wypełnić formularz zgłoszeniowy na dole
nr Tel Ludowa.jpg
Kontakt
Formularz Zgłoszeniowy
Formularz Zgłoszeniowy
arrow&v

Dziękujemy za przesłanie!

Zostaw swój numer, a my Oddzwonimy
Wybierz Placówkę, z którą chcesz się skontaktować

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page